Ecrin Yayınları manevi değerlerimizi her zaman ön planda tutarak gençliğin bilgi dağarcığını arttırmayı ilke edinmiş bir yayıncı kuruluştur.

2010 yılından bu yana sürdürdüğü faaliyetleriyle milyonlarca insana ulaşmayı başararak okumayı ve düşünmeyi sevdirmiştir. Ürünlerinin yanı sıra hizmet kalitesinden de asla ödün vermeyen Ecrin Yayınları okur taleplerini en kısa sürede karşılamayı ilke edinmiştir.

Yayıncılıkta Türkiye’de bir mihenk taşı olmayı hedefleyerek çıktığı uzun soluklu yolda, eğitim ve kültür alanına ilişkin her konuda “Daha iyi nasıl olabilir?” sorusunu sormuş, yenilikçi anlayışıyla farklılığını her zaman hissettirmiştir.

Ecrin Yayınları, sunduğu ürünlerin en yüksek kalitede olmasına ve kalıcılığına daima titizlikle yaklaşmıştır. Yayın, dağıtım ve satış aşamalarının birbirini takip eden süreçler olduğunun bilincindeki Ecrin Yayınları, kurumlaşmış, yaygın ve etkili yayıncılık felsefesinin kalıcılığı adına müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı vazgeçilmez bir kural edinmiştir.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?